Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 181

Mánie jménem grilování

19.5.2011

Grilování, zahrada, drink…představa ideálně stráveného odpoledne. Nemáte zahradu na upořádání gril párty? Nevadí, i tak je to možné. Z řady grilů si můžete vybrat v OKAY. Snad neexistuje Čech, který by někdy nebyl na grilování.

Nová generace mozaiky ozvláštní váš interiér

19.5.2011

Společnost Los Kachlos uvedla na český trh španělskou designovou novinku – sérii mozaik z dílny předního producenta keramických obkladů a dlažeb VENIS. Nové mozaiky jsou unikátní svými miniaturními dílky, díky nimž působí velmi kompaktním dojmem.

Pokles až o 50% aneb jak pořídit výhodnou dovolenou

18.5.2011

Léto se blíží a nastává čas začít přemýšlet, kam vyrazit na dovolenou. Chcete si dobře vybrat, ušetřit a nenaletět. Porovnat nabídku různých cestovních kanceláří a zvolit tu nejvýhodnější.

Nový způsob stavby rodinných domů na IBF

16.5.2011

Na mezinárodním stavebním veletrhu IBF Brno 2011 prezentovala společnost GOLDBECK Prefabeton, s.r.o. novinku v oblasti výstavby rodinných domů SKELETSYSTEM GOLDBECK. Během veletrhu měli návštěvníci brněnského výstaviště možnost navštívit stánek...

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografiePrvní terasové centrum v Praze

10.5.2011

Dovozce a prodejce teras WPC – WOODPLASTIC,s.r.o. pro Vás otevřela 2.5.2011 největší terasové centrum materiálu woodplastic® v Praze Štěrboholích. „Na ploše 100 m2 jsme pro vás připravili nejkvalitnější terasy od společnosti Silvadec z Francie.

Jaký vybrat okap?

6.5.2011

První je třeba zodpovědět otázky, kam chceme okap umístit, rozměry domu a svou finanční situaci. Levný materiál nemusí v konečné fázi být laciný, připočtete-li každoroční nátěry, nutnou údržbu a životnost materiálu, skutečná cena se výrazně navýší.

Za šikmým plotem...

27.4.2011

Designové ploty Silvadec s mléčným sklem nebo perforovanými hliníkovými pásy jsou novinkou, kterou si nenechte ujít. Odlehčenou jakoby provzdušněnou variantu bezúdržbového plotového systému Silvadec z WPC představila firma WPC - Woodplastic s.r.o.

Pyrolýza: obrozený způsob spalování dřeva

21.4.2011

Moderní pyrolytické kotle představují univerzální a funkční řešení ohřevu teplé vody a vytápění, které umožňuje zachovat maximum komfortu při minimálních nákladech. V době zvyšujících se nákladů na všechny druhy energií zůstává nejlevnějším palivem dřevo.

Pozvánka k návštěvě stánku Lindab na IBF 12. - 16.4.2011

5.4.2011

Pozvánka k návštěvě stánku Lindab č. 106 v pavilonu V platí jak pro klempíře, projektanty, architekty nebo autorizované techniky, ale samozřejmě pro koncové zákazníky, takzvané domkaře.

Víte, co pod sebou ukrývá váš trávník?

28.3.2011

Síť hobbymarketů Hornbach ve svých provozovnách od 1. dubna nabídne všem zájemcům zcela zdarma poradenství týkající se zahrad a zároveň poskytne individuální návrhy řešení jednotlivých projektů.

Plazma, LCD, HD, 3D? Je to vlastně ještě TV?

24.3.2011

Televize tvoří nedílnou součást našich domovů. Nenahraditelnou roli hrají v obývacích pokojích, ale časem se přesouvají i do kuchyní, ložnic a dětských pokojů. Každá tato místnost má svá specifika a při výběru televize na ně musíme brát zřetel.

Nejúčinnější ohřev vody? Vrstvený zásobník, snižuje spotřebu plynu a šetří místo

23.3.2011

Propojení vrstveného zásobníku a kondenzačního kotle představuje nejefektivnější způsob ohřevu vody. Mnoho lidí se domnívá, že účinnost topného systému je pouze záležitostí kotle.

Pozitivní dopad řecké krize

21.3.2011

Dokážete si představit terasu, kterou nikdy nemusíte lakovat nebo impregnovat a přesto bude mít stále stejnou barvu jako první den? Nebo terasu, na které vaše děti při hraní neuklouznou a nezadřou si jedinou třísku? Přestaňte snít a vydejte se nakupovat.

Nejkrásnější střechy roku 2010 jsou hned dvě

18.3.2011

Šestý ročník soutěže o nejlepší pokrývače a pokrývačské firmy roku, Pálená střecha 2010, ocenil celkem 11 projektů. Do soutěže se celkem přihlásilo 184 realizací. Nejvíce byla letos opět zastoupena kategorie rodinných domů a obytných staveb, do které...

Pozvánka společnosti WPC-WOODPLASTIC na veletrh FOR GARDEN 2011

16.3.2011

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany.