Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 182

Úvěry na bydlení zdarma až do konce prázdnin

24.7.2009

Stavební spořitelna Wüstenrot prodloužila bezplatné vyřizování žádostí o překlenovací úvěry poskytované fyzickým osobám do konce srpna. K výhodným podmínkám tak přibyla další – úspora za poplatek za vyřízení úvěru v řádu tisíců korun. Např.

Ve složité situaci na trhu zůstaly tržby společnosti ABB stabilní, snižování nákladů podporuje ziskové marže

23.7.2009

Tržby ve výši 7,9 miliardy USD z pokračující úspěšné realizace přijatých zakázek Provozní zisk (zisk před úroky a zdaněním, EBIT) dosáhl 1 miliardy USD po započtení nákladů na restrukturalizaci ve výši přibližně 120 milionů USD; provozní zisková marže...

Knauf Insulation uvádí na český trh vlastní minerální izolaci nové generace

13.7.2009

Společnost Knauf Insulation, jeden z předních a nejrychleji rostoucích světových výrobců izolačních materiálů, uvádí na trh zcela novou řadu vlastní generace izolačních produktů z minerální vlny.

CITY Pankrác

9.7.2009

CITY Pankrác Dříve poněkud opomíjená pankrácká pláň se v posledních letech stává prestižní lokalitou, a to jak k podnikání, tak k bydlení. V současné době zde vzniká nové moderní centrum CITY, které začíná mít pro Prahu klíčový význam.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografiePSJ bude stavět v duchu „přirozené architektury“

9.7.2009

Jihlava, 7. července 2009 - Divize developmentu společnosti PSJ, jedné z největších stavebních firem v ČR, se rozhodla pro spolupráci s architektonickým atelierem E-mrak s.r.o. Martina Rajniše.

Fasádní kazety Lindab Premium

2.7.2009

Ze Skandinávie přichází novinka v oblasti fasádních systémů. Fasádní kazety Lindab Premium nabízejí nejen atraktivní a unikátní design, ale i vysokou odolnost a dlouhou životnost.

LINDAB ROOF V LÁZNÍCH

23.6.2009

Spojení systému zastřešení panelových domů LindabRoof s lázeňskými městy může být možná na první pohled překvapivé. Avšak i naše nejznámější lázeňská města, jako jsou Karlovy Vary a Mariánské lázně, jsou obklopena sídlišti s panelovými domy, jejichž...

SYKORA HOME - nově otevřeno!!!

23.6.2009

Chystáte se stavět, rekonstruovat, stěhovat? Nebaví vás vaše stará koupelna? Pro inspiraci, rady i nákup si určitě zajeďte do nově otevřeného mega koupelnového studia firmy PTÁČEK-velkoobchod, a.s. – Sykora Home v Praze 9 na ulici Českomoravská.

Podnikatelské úvěry Raiffeisenbank

12.6.2009

Mějte pro svou firmu jistotu finančních rezerv i dostatek prostředků na financování investic a běžného provozu. Raiffeisenbank Vám nabízí širokou škálu úvěrů pro Vaše podnikání, nyní až do výše 5 milionů korun.

Novinka v oblasti obvodových a vnitřních stěn.

8.6.2009

Švédská společnost Lindab vyvinula ve spolupráci se společností Xella nový program obvodových a vnitřních stěn LindabConstruline Fermacell. Tento systém nabízí nejen zvětšení užitné plochy budovy, ale i zlepšení akustických parametrů stěn, vysokou...

Megapixelové kamery Pelco Sarix vidí skvěle i za šera

4.6.2009

Společnost Schneider Electric přichází na trh s novou řadou megapixelových kamer Pelco Sarix. Jejich výhodami jsou především vysoké rozlišení umožňující rozpoznat daleko větší detaily snímaného objektu a zároveň vysoká citlivost i při špatných světelných.

Smlouvy o dílo usnadňují jednání i konání – bez smlouvy nebude na pozdější reklamace brán zřetel

3.6.2009

PRAHA, 1. června 2009 – Bez kvalitní právní smlouvy se může snaha chovat se ekologicky opravdu vymstít. I při snaze chovat se ekologicky – například při získání dotace na zateplení domů či jiných stavebních úpravách vedoucích ke snížení nákladů na topení.

Al-Dabagh: Šel bych do toho znovu

1.6.2009

Šel bych do toho znovu říká Ing. Lumír Al-Dabagh, ředitel společnosti Beneš a Lát, vítěze Národní ceny kvality ČR pro rok 2008. Jak jste se vůbec dozvěděl o možnosti využít model EFQM a přihlásit se do Národní ceny kvality? S EFQM modelem jsem se setkal..

Photon přesně změřil výnosy fotovoltaických modulů

12.5.2009

Nezávislý německý časopis Photon provedl unikátní měření, když během celého roku 2008 měřil výnosy u 16 různých typů fotovoltaických modulů. Vítězem testu se stal modul Solarworld - SW 210 Poly.

Fantastický svět desingu

24.4.2009

Fantastický svět designu Očekávejte neočekávané. Takové je motto interiérových trendů 2009 – 2010, jak je společně představili designéři z Nizozemí, Itálie, Německa, Francie, Japonska a Velké Británie na lednovém veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu.