Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 185

Nový firmware pro IPCordery

8.8.2011

Společnost KOUKAAM vydala nový firmware verze 2.0.0 pro všechna síťová záznamová zařízení IPCorder. Dlouho očekávané webové rozhraní nabízí nové uživatelské prostředí, zcela intuitivní ovládání, možnost libovolného přizpůsobení plochy pro potřebný počet..

Pozvánka na ukázku zakládání stavby na pěnovém skle už 3. 8. 2011 v Benešově!

27.7.2011

Společnost RECIFA a.s. zve na ukázku realizace stavby základové desky rodinného domu v Benešově. Jedná se o jednu ze staveb, kde bude využito moderní řešení zakádání na pěnovém skle REFAGLASS.

Letní soutěž o tři houpací sítě

22.7.2011

Seriál soutěží na serveru www.Bydlet.cz nemá konce. Není to tak dávno co skončila soutěž o elektrický krb, předtím o bazén, a nyní je tu další atraktivní soutěž. Tentokráte jsou pro tři výherci připraveny tři houpací sítě.

RE/MAX se rozrůstá o dva nové viceprezidenty

21.7.2011

Společnost Prague Top Estates s.r.o, vlastník licence RE/MAX Česká republika, Slovensko a nově i Maďarsko, se rozhodla z důvodu regionální expanze a koncentrace na další trhy pro jmenování dvou nových viceprezidentů, kteří budou zajišťovat oblast...

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieVláda projednala koncepci bydlení do roku 2020, výrazně omezuje přímou podporu

13.7.2011

Výstavba nájemních bytů pro penzisty a osoby se zdravotním postižením nebo pomoc při živelných katastrofách zůstanou jedinými dvěma oblastmi, které se dočkají přímé státní podpory. Vyplývá to ze státní koncepce bydlení do roku...

Připojit se k plynu můžete nyní i z domova

8.7.2011

Distribuční společnosti skupiny RWE spustily online portál, díky kterému ušetří svůj čas desítky tisíc domácností a maloodběratelů plynu v ČR. Běhání po úřadech, vyplňování formulářů a nekončící korespondence.

TONDACH překonává pokles stavebnictví exportem

30.6.2011

Největší výrobce pravých pálených tašek v České republice vytvořil v roce 2010 přes 8% útlum stavebnictví čistý zisk 63 milionů korun. K tržbám v objemu 1,2 miliardy Kč pomohl firmě především konec roku 2010, kdy se propad stavebnictví zastavil a rostlo..

Podlahové topení – moderní nízkoteplotní vytápěcí systém

20.6.2011

Podlahového topení získává v poslední době na oblibě, a to díky mnohým výhodám, které přináší. Kromě uživatelského komfortu a tepelné pohody je přínosem vhodnost jeho instalace v případě výstavby moderních domů s nižší spotřebou tepla.

Společnost ELKO EP oficiálně představila Inteligentní dům na kolech

7.6.2011

U příležitosti celorepublikového setkání obchodních partnerů společnosti ELKO EP, byl oficiálně představen Inteligentní dům na kolech. Moderní ukázková místnost (showroom) zařízená v nástavbě dodávkového vozu představuje nadčasové řešení inteligentní...

Stop mastnotě a plísním!

2.6.2011

Stop mastnotě a plísním! Nové odolné barvy Dulux Kitchen & Bathroom pro extrémní zátěž do koupelen a kuchyní Společnost Akzo Nobel Coatings CZ rozšiřuje svou produktovou řadu natónovaných malířských omyvatelných barev pro interiéry.

Plastická struktura MICROLINE vybízí k dotýkání

2.6.2011

Novinky v dekorech lamin KRONOSPAN přinášejí 13 nových dezénů a naprosto unikátní strukturu MICROLINE. Díky ní dokáže lamino fascinovat nejen svojí barevností, ale i plastičností, která doslova vybízí k dotýkání.

Léto bez potu a bolesti

26.5.2011

Také se v práci pořádně zapotíte? Venku tropická vedra a vás čeká osm hodin za kancelářským stolem s košilí přilepenou na těle? Vaše záda bědují? Vyměňte židli za houpací se síťkou.

Solární systém – alternativní zdroj v praxi

26.5.2011

Příroda pracuje se sluneční energií už po tisíciletí. Pomocí moderních technických zařízení dokážeme dopadající energii využívat i v domácnostech a průmyslových objektech. Solární systémy tak mohou být určeny pro přípravu teplé vody i podporovat vytápění.

Šrotovné na kotle – zmodernizujte svoji kotelnu, snižte náklady na vytápění .....

24.5.2011

Ve středu 18. května 2011 společnost VERNER [1] – významný výrobce kotlů na biomasu, zahájila akci, která významně podpoří inovaci kotlů v českých domácnostech, výrazně sníží náklady na vytápění ekologicky smýšlejícím lidem a v neposlední řadě také...

Lupiči jsou mazaní. Okna představují téměř jistý lup

24.5.2011

Majitelé vykradených domů nemusí vůbec postřehnout, že se jim někdo dostal do domu. Více jak osm z deseti vloupání se děje skrze nezabezpečené okno, které zloděj pomocí šroubováku do deseti vteřin vypáčí.