Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 179

Půjčky expresně

22.11.2013

Již několik let se na finančním trhu setkáváme s novými produkty, tzv. finskými půjčkami. Ty jsou charakteristické svou rychlostí a dostupností, která je umožněná online přístupem a benevolentností při schvalování žádostí.

Nové bydlení s velkou úsporou

18.11.2013

Nové bydlení s velkou úsporou, to je první certifikovaný pasivní bytový dům v Česku. Pasivní budova F projektu KOTI Hyacint, který staví v Praze - Modřanech developerská společnost YIT Stavo, získala od Centra pasivního domu osvědčení „Certifikovaný...

Joseph & Kingsley: Kuchyně, které plní velké sny

7.11.2013

Kuchyňská linka není jen obyčejný kus nábytku, musí odrážet styl paní a pána domu, vyzařovat domácí intimitu a současně vítat hosty s otevřenou náručí. A my už víme, které kuchyně tohle umí.

Váháte nad změnou dodavatele energií? Ověřte si, zda neplatíte zbytečně!

6.11.2013

Váháte nad změnou dodavatele energií, ale nebaví vás zjišťovat a srovnávat ceny plynu a ceny elektřiny? Je tu rychlá pomoc, on-line kalkulačka na které si spočítáte vaši roční úsporu plynu a elektřiny.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieVlastní bazén již na jaře? Stačí se rozhodnout TEĎ!

1.11.2013

Přemýšlíte o tom, že byste se příští rok chtěli koupat už ve svém vlastním bazénu? Zvažujete, kdy byste to měli začít řešit a kdy ho postavit? Překvapíme vás, ale je to právě teď! Pokud si pořídíte bazén ještě letos na podzim, pak si můžete být jisti...

Tipy pro koupelny: Vyhrává smaltovaná ocel nebo akrylát?

29.10.2013

Každý, kdo plánuje svou koupelnu, z ní chce mít radost ještě dlouhou dobu. Kromě optických kritérií výběru by se měli stavebníci soustředit zejména na kvalitu materiálu sanitárních výrobků.

Nový trend: rekreační bydlení je alternativou i investicí

25.10.2013

Novým trendem posledních let je pořizovat rekreační bydlení jako alternativu k městskému bytu s výhledem na případný pobyt po celý rok. Zároveň je rekreční nemovitost vnímaná jako atraktivní a dobrá investice.

Domov jako pevnost – stěny ze sádrokartonu, které vydrží vše

21.10.2013

Stavby ze sádrokartonu zažívají v poslední době nefalšovaný boom, spojují totiž mnoho výhodných vlastností, jako je rychlá montáž, nízká hmotnost, minimální tloušťka stěn, hygienická nezávadnost a rozumná cena.

Podzimní soutěž o poukaz na 4000 Kč má svého výherce!

17.10.2013

Partneři podzimní soutěže Bydlet.cz a Nábytek.cz vyhlašují výherce. Populární soutěž vyhrává a poukaz na nákup nábytku v hodnotě 4 000 Kč získává respondentka, paní...

Také na jih od Prahy najdete severský rodinný dům

11.10.2013

Na jih od Prahy, v obci Klínec, najdete rodinný dům připomínající typickou severskou stavbu. Ačkoli střední Čechy nemusí čelit klimatickým podmínkám jako chladná Skandinávie, i zde našel uplatnění systém samonosných konstrukcí obvodových stěn, stropů a...

Rodinný nízkoenergetický dům na extrémě svažitém terénu za 7 měsíců?

8.10.2013

Dá se rodinný nízkoenergetický dům na extrémě svažitém terénu postavit za 7 měsíců? Ano, taký dům stojí v Brné u Ústí nad Labem. Zrealizovat se ho podařilo díky využití systému LINDAB STAVBY...

Co byste měli vědět o pojištění nemovitosti a báli jste se zeptat

30.9.2013

Podle statistik České asociace pojišťoven v České republice dlouhodobě vzrůstá procentuální podíl pojištěných nemovitostí. Cena pojištění se u průměrného domu pohybuje od 500 do 5000 korun za rok.

Dá se ušetřit až 70 % za vodu a za její ohřev?

25.9.2013

Nejsnazší způsob, jak ušetřit za vodu a energie na její ohřev až 70% jsou unikátní šetřiče vody pro vodovodní baterie a toalety. Díky úsporné technologii může čtyřčlenná domácnost ušetřit i několik tisíc za rok. Navíc aplikace je velmi snadná...

LED osvětlení – ideální do domácnosti i na stavbu

24.9.2013

Ty tam jsou doby, kdy na trhu s osvětlením hrály prim klasické žárovky. Pro svou energetickou neefektivitu jsou nahrazovány daleko úspornějšími variantami – zejména čím dál oblíbenějším LED osvětlením.

Patříte k polovině Čechů, která platí za teplo více než 24 tisíc ročně?

24.9.2013

Patříte k polovině Čechů, která platí za teplo více než 24 tisíc ročně? Jistě víte, že ve většině českých domovů patří mezi hlavní zdroje tepla plyn a ústřední topení. Asi půl milionu domácností se navíc týká povinná výměna kotle na tuhá paliva, zatím ji.