Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 183

Jak na Novou zelenou úsporám - základní informace a modelové příklady

14.6.2013

Ministerstvo životního prostředí ve čtvrtek 13.6.2013 představilo parametry dotačního programu Nová zelená úsporám. Specialisté Knauf Insulation na jejich základě připravili modelové příklady zateplení pro všechny tři stupně míry podpory.

Machr na venkovní špínu se hodí všude

5.6.2013

Potřebujete se zbavit nánosu bahna, očistit plochu u domu, nebo na zahradě od bláta a nánosů? Namísto zdlouhavého drhnutí znečištěných ploch se pomocí silného tlaku vody zbavíte špíny jednoduše, rychle a především bez námahy.

Vyberte si dveřní kování, které bude funkční i designové

3.6.2013

Dveřní kování, které je plně funkční, je zhotoveno z kvalitního materiálu a splňuje ergonomické požadavky může být zároveň designovou ozdobou celého vašeho interiéru.

Vůně jako bytový doplněk

30.5.2013

Také už se nemůžete dočkat teplých letních večerů a posezení na terase? Přeneste si tuto atmosféru i do svého obýváku a vychutnejte si letní pohodu třeba od jara do podzimu. Pomohou nám k tomu vůně květů, koření i zralého ovoce.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieJak ochránit své věci během stěhování

13.5.2013

Stěhujete se do nového bytu a čeká vás celá řada úkolů a plánování. Nezanedbatelné je i důkladné zabalení všech věcí před jejich převozem. Kde ale sehnat vhodný balicí materiál a krabice? Máte hned tři možnosti, jak si s takovým úkolem poradit.

Střešní okna bez údržby = okna bez starostí

9.5.2013

Chcete spolehlivá, funkční a na údržbu nenáročná střešní okna, která vydrží i extrémní výkyvy počasí během roku? Bílá bezúdržbová střešní okna, jež jsou založena na unikátní kombinaci pevného dřevěného jádra chráněného polyuretanovou vrstvou, splňují...

Pojištění domácnosti je alfou a omegou bydlení v činžáku

7.5.2013

Rozumná hlava rodiny nebo velitelka domácnosti jde ihned po koupi nebo nastěhování do nového bytu sjednat pojištění domácnosti. Havárie se nikomu nevyhýbají a přicházejí v ten nejnevhodnější okamžik – takže většinou zrovna v mezeře, kdy jste nebyli...

Jaké jsou nadčasové koupelny? Jistě ty s designovou vanou!

7.5.2013

Nadčasové koupelny s designovou a komfortní koupací vanou nepodléhají módnosti. Maximální funkčnost, čisté tvary a nejvyšší kvalita smaltované oceli, včetně třicetileté leté záruky na materiál, taková je vana ...

Aby vám trávník nepřerostl přes hlavu

6.5.2013

Zahrada znamená radost, ale je i zdrojem starostí. Největší péči obvykle věnujeme trávníku a chceme, aby se nám čas strávený prací vyplatil. Dnes se přitom jen málokdo na trávu vypraví s kosou. Typickým pomocníkem se stala sekačka.

Nová střecha bez starostí

6.5.2013

Stále větší popularitě se těší odolné ocelové krytiny a není se čemu divit. Tento druh střešních krytin má spoustu výhod. Ruukki je jednou z předních značek v sektoru ocelových střech v Evropě, známá svou prvotřídní kvalitou.

Váš trávník na jaře potřebuje pomoc

30.4.2013

Po dlouhé zimě nevypadá žádný trávník zrovna vábně. Tráva je splihlá, zežloutlá a bujný zelený pažit, jenž je za letních dní chloubou celé zahrady ani náhodou nepřipomíná. Aby se jím co nejdříve stal, je nutné hned z jara provést pár základních úkonů,...

Tipy na stavbu králíkárny

25.4.2013

Chov králíků neodmyslitelně patří k českým vesnicím a těší se stále velké popularitě. Aby se chovu dobře dařilo a dělal vám stále radost, je potřeba mít pro králíky vhodné obydlí, tedy králíkárnu.

Nadčasové koupelnové řešení i pro malé koupelny

23.4.2013

Kvalita, snadná údržba a nadčasovost, takové jsou novinky i pro malé koupelny. Také malý koupelnový prostor se dá využít tak, aby koupelna poskytovala pohodlí i pocit luxusu.

Jak si užít podkroví i v parných dnech

18.4.2013

Také v parných dnech může být v podkrovních bytech příjemně. Nejlepší ochranu před horkým letním sluncem zajistí venkovní stínicí doplňky. Letošní rok přichází s novinkou – jednoduchou venkovní roletou, která sníží prostup slunečního tepla až o 96 % a...

Bydlení v Brně – současné trendy

11.4.2013

Stěhujete se do Brna za prací či studiem? Přemýšlíte, jaké bydlení zvolit? Výhodou Brna oproti Praze jsou výhodnější ceny za nájem i nákup nových nemovitostí. Například téměř nový byt z roku 2006 o výměře 51 m2 stojí v Brně ...