Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 165

Výstava o vánocích: sakrální architektura v adventím čase

14.12.2015

Výstavu věnovanou sakrální architektuře v adventním čase otevírá Galerie Jaroslava Fragnera od 17.prosince. Duchovní stavby lákají k návštěvě nejvíce během vánočních svátků a v Galerii Jaroslava Fragnera mohou návštěvníci obdivovat hned na tři desítky...

Vánoční trhy v zahraničí? Nejoblíbenější vánoční trh je ve Vídni

10.12.2015

Podle průzkumu hotelového vyhledávače trivago.cz mají Češi největší zájem o návštěvu vánočních trhů ve Vídni. Další oblíbené destinace v období adventu jsou Drážďany, Krakov, Norimberk a Salzburg.

Nebezpečné léky se dostaly na český trh: zkontrolujte si seznam nebezpečných léků

8.12.2015

Důležitá zpráva pro všechny alergiky! Raději se přesvědčte, zda nemáte doma tyto léky. Odborníci ze SÚKL nařídili jejich okamžité stažení z trhu. Konkrétně jde o...

Houslista Pavel Šporcl pořádá Bach maratón a vyzývá k podpoře SOS dětských vesniček

7.12.2015

Patron SOS dětských vesniček a populární houslista Pavel Šporcl se během svého podzimního koncertního turné rozhodl vybrat částku 100 000 Kč na podporu ohrožených dětí v programech SOS dětských vesniček a vyzývá své příznivce, aby se zapojili.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieSběrné dvory: ASEKOL vyhlásil vítěze roku 2015

1.12.2015

S blížícím se koncem roku se rozhodla nezisková organizace ASEKOL, která se zabývá zpětným odběrem vysloužilých elektrozařízení, odměnit nejlepší města, obce či instituce, jež se do sběru starých spotřebičů v roce 2015 zapojily. V pondělí 30.

Plynový kotel: s žádostí o výměnu kotle neotálejte

1.12.2015

S žádostí o výměnu za plynový kotel určitě neotálejte a získejte dotaci až 127 500 korun. Poprvé v historii se nyní nepřispívá jen na prostou výměnu kotlů na plyn, ale jedná se o komplexní servis na modernizaci celého vytápění domu.

Dřevo jako stavební materiál: výstava FOR PASIV představí CESTY DŘEVA

27.11.2015

V lednu 2016 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční již 4. ročník veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV. Nově bude mít ve stejném termínu premiéru veletrh CESTY DŘEVA, který reaguje na rostoucí zájem o materiál dřevo.

Prodej nemovitosti v dražbě: výhoda pro všechny strany

27.11.2015

Prodej nemovitosti v dražbě je moderní a rychlý způsob, který je navíc výhodný pro všechny strany. Takže pokud zvažujete koupi nemovitosti, měli byste se zajímat i o dražby, pomůžete nejenom sobě.

Evropské nemovitosti zaplavuje investiční kapitál, vede Asie

26.11.2015

Objem investic, za které během prvních devíti měsíců letošního roku změnily majitele komerční reality v Evropě je částka 238 miliard euro. K rekordu má nakročeno také Česká republika...

Počtem uživatelů internetu jsme přeskočili Evropu

26.11.2015

26. listopadu 2015 Česko loni historicky poprvé překonalo počtem uživatelů internetu průměr Evropské unie. Internet a počítač jsou přitom běžnou součástí bezmála tří čtvrtin českých domácností. Čím dál oblíbenější jsou přenosné počítače. 37 % osob...

CENTRAL GROUP: letos prodáme 1000 bytů

25.11.2015

CENTRAL GROUP očekává letos prodej téměř 1000 bytů. Příští rok má připraveno nejméně 1000 dalších v deseti lokalitách. „Růst prodeje odráží unikání situaci na trhu, kdy je vysoká poptávka po novém bydlení tažena rekordně nízkými úrokovými sazbami a...

Řidiči v ČR mají již první stovku CNG stanic

25.11.2015

V České republice mají řidiči letos možnost tankovat už u dalších 31 nových veřejných CNG stanic a Česká republika tak právě překročila první stovku. Dochází k ještě rychlejší výstavbě než v loňském roce, kdy přibylo 26 CNG stanic za celý rok.

Pasivní dům roku: soutěž rodinných domů z let 2010 - 2015

25.11.2015

Obliba pasivních a nízkoenergetických domů v posledních letech mimo jiné díky dotacím Nová zelená úsporám stoupá. Pořídili jste si i vy takové bydlení? Pak se pochlubte a přihlaste jej do soutěže Pasivní dům roku. Tu vyhlašuje společnost ABF, a.s.

Tepelná čerpadla: pravda a mýty o tepelných čerpadlech

24.11.2015

Tepelná čerpadla patří k moderním způsobům vytápění, které neplýtvají energií a šetří životní prostředí. Díky svým vlastnostem přitahují stále více pozornosti. Zájemci, kteří by chtěli pomocí tepelného čerpadla topit ekologicky a úsporně, se však...

Online služby vám poskytnou nově i advokátní kanceláře

22.11.2015

Obecně v ČR drtivá většina všech domácností disponuje přístupem k internetu a stále více si zvyká jeho prostřednictvím objednávat i nejrůznější služby, mezi které patří nově i služby advokátů.